Тестове прання

ТЕСТОВЕ ПРАННЯ — це виїзна демонстраційне прання на вашому підприємстві для демонстрації можливостей пропонованих нами хімічних препаратів, а також демонстраційна плямовиводка.

Хімічні препарати, що використовуються для прання і пляма-виводки це кращий в Європі німецький виробник Seitz.

В асортименті виробника представлений широкий вибір миючих засобів і аксесуарів для хімчисток. Це товари від світового лідера-фірми Seitz, а також інших аксесуари провідних європейських виробників. Багаторазово довели на ділі свою ефективність при економному витрачанні та довговічність.

SEITZ Є ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИМ НІМЕЦЬКИМ ПІДПРИЄМСТВОМ, що спеціалізується на виробництві високоякісних систем та засобів для сухої чистки, аквачистки та прання текстильних виробів та виробів зі шкіри. Компанія пропонує багатий асортимент сучасних засобів для обробки тканин і співпрацює з пральнями та хімчистки по всьому світу.

Протягом 120 років у власній лабораторії SEITZ розробляє і тестує нові технології та методи роботи з текстилем та виробів зі шкіри, які в подальшому широко використовуються як в Німеччині, так і за її межами.

МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ:

— Засоби, що застосовуються у KWL.
— Засоби для попереднього чищення виробів.
— Підсилювачі в машину хімчистки в середовищі ПХЕ.
— Імпрегнуючи засоби.
— Засоби, що застосовуються в системах MODULDOS і аквачистки.
— Засоби для попередньої обробки, чищення та оздоблення виробів зі шкіри, замші та хутра.
— Спеціальні засоби для пральні.

ПРЕПАРАТИ КОМПАНІЇ SEITZ визнані найбільш екобезпечними засобами по догляду за виробами з текстилю та шкіри. Вся хімія для хімчисток проходить чіткий екологічний контроль, тому є менш агресивною і більш безпечною для здоров’я людини.

Ще однією важливою особливістю препаратів компанії SEITZ є їх постійне вдосконалення, що враховує актуальні вимоги до обробки матеріалів сучасної текстильної та шкіряної промисловості. SEITZ виробляє всі кошти самостійно, а значить, має повний контроль над якістю продукції, може у своїх лабораторних умовах регулярно покращувати його.

В цей час компанія SEITZ гідно займає лідируючі позиції по виробництву препаратів для комплексного догляду за текстилем і шкірою. Причому поряд з класичною обробкою текстилю у хімічних розчинниках SEITZ пропонують препарати для аква-чистки, пральня, чищення шкіри та килимів.

Потрiбна допомога?

Зв’яжіться з нами і ми відповімо на будь-яке питання

+38 (048) 777 06 06
[email protected]

Контакти