Прорив у аквачищенні: ексклюзивний семінар від підприємств SEITZ GMBH і GIRBAU

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в ексклюзивному семінарі по інноваційній системі AquaTouch, який пройде на базі всеукраїнської мережі хімчисток KIMS в м Одеса 14 березня 2019 року. Семінар проводять технолог компанії SEITZ GmbH Юлія Чапаєва і технолог компанії GIRBAU Мігель Торес.

Ринок хімчисток і пралень стрімко розвивається. З’являються нові технології, обладнання, миючі засоби та хімматеріалів, і те, що рік тому здавалося новинкою, сьогодні стає невід’ємним атрибутом виробництва.

Компанія КIMS протягом багатьох років є лідером чистоти завдяки використанню найпередовіших європейських технологій.

Саме такою технологією є система AquaTouch – це унікальна, революційна система обробки текстильних виробів з вовни, шовку, кашеміру, виробів з тонких ексклюзивних тканин, дизайнерського одягу та ін., У водному середовищі відповідно до найвищих стандартів.

В теоретичній частині Ви дізнаєтеся про переваги цієї системи та препаратах, які в ній використовуються, а також про технічні можливості використання системи AquaTouch в пральних машинах від Girbau.

У практичній частині Ви побачите, як можна почистити в водному середовищі пальто з вовни або кашеміру, одяг з тонких тканин або розшитих каменями та паєтками, а також інші вироби, яким рекомендована тільки СУХЕ ЧИЩЕННЯ, отримавши при цьому можливості для покращення якості. Одяг після обробки в системі AquaTouch виглядає немов нова!

Початок семінару о 10:00.

Орієнтовна тривалість – 8 годин.

Участь безкоштовна, всі учасники отримують дипломи.

З усіх питань звертатися за телефоном +38 (098) 279-89-10.

Просимо підтвердити участь до 07.03.2019 року.

Будемо раді бачити Вас!