Франшиза

KIMS – всеукраїнська мережа екочисток

Бренд №1 в Україні, під ім’ям якого успішно розвиваються хімчистки в 16 містах країни. Більш ніж за 20 років роботи, Компанія виробила налагоджену бізнес-систему, яка дозволить вам уникнути більшості помилок у розвитку свого підприємства. Клієнтські програми KIMS дозволяють охопити всі цінові сегменти ринку.

 

Обладнання замкнутого циклу та екологічні хімічні засоби зводять до мінімуму взаємодію виробництва з навколишньою природою і дозволяють підтримувати світові тренди в турботі про навколишнє середовище та усвідомленому споживанні ресурсів.

 

Екологічна Хімчистка, Пральня, якісний і надійний ремонт взуття – ці послуги популярні сьогодні та будуть все більш актуальні з часом. Рішення про відкриття своєї хімчистки забезпечить вам надійний бізнес на багато років вперед.

 

Мережа екочисток KIMS використовує та офіційно представляє в Україні обладнання та хімматеріали провідних світових виробників: Seitz, Büfa, Böwe, Hawo, IPSO, Italclean, Girbau.

 

KIMS – єдина мережа в Україні, яка має та успішно застосовує обладнання для всіх сучасних видів чищення одягу: Чищення в ПХЕ, вуглеводневої чистки, аквачистки, Чищення в силіконовому розчиннику, Intense, Sensene.

Технологічні рішення, ексклюзивно розроблені в KIMS, дозволяють знизити собівартість чищення і прання, завдяки низькій витраті хімічних матеріалів, електроенергії та води.

Місія KIMS-бути зразком професіоналізму у сфері хімчистки та прання. Бути експертом №1 в Україні та передавати знання іншим. Зробити внесок у розвиток галузі країни, піднявши її до світових стандартів.

Слідуючи своїй місії, KIMS розширює франчайзингову мережу по містах України та розвиває культуру використання послуг побутового обслуговування серед населення країни.

Компанія KIMS-відкрита компанія. Ви завжди можете побачити, як ми ведемо бізнес, на прикладі наших підприємств і підприємств наших франчайзі. Всі вони ефективно діють і генерують дохід.

ФРАНШИЗА ВІД МЕРЕЖІ ХІМЧИСТОК KIMS

Назва франшизи“Чистий бізнес – Чисті перспективи”
Сфера діяльностіХімчистка, прання, Ремонт взуття, Ремонт одягу
Основні групи послуг
  • Чистка всіх видів одягу
  • Прання білизни
  • Ремонт взуття
  • Ремонт одягу
  • Чистка подушок, килимів, домашнього текстилю
  • Полірування хутра і т. д.
Міста України, в яких представлені об’єкти KIMSКиїв, Одеса, Дніпро, Луцьк, Миколаїв, Черкаси, Миколаїв, Бровари, Кривий Ріг, Рівне, Сміла, Ірпінь,  Золотоноша, Ковель, Рівне, Вараш, Нововолинськ
Кількість власних об’єктів (на поточний момент)49 (6 цехів і 49 пункти прийому)
Кількість франчайзингових об’єктів KIMS (на поточний момент)

49 (8 цехів і 49 пунктів прийому)

Від 70 м2, потужність від 60 кВт

Роялті (щомісячний платіж)Від y.e. 300
ОкупністьВід 3 до 5 років

Приєднуйтесь до індустрії чистоти з KIMS. Світові тенденції та тренди, зростаюча усвідомленість населення, екологічні фактори – все це сприяє розвитку галузі побутового обслуговування, а значить, хімчистка на довгі роки може стати вашим успішним сімейним бізнесом.