Новини

Семінар – практика «Особливості системи AquaTouch»

26 – 27 лютого в Одесі пройшов семінар по системі аквачистки AquaTouch®, яка включила обробку в воді виробів, як з текстилю, так і зі шкіри та замші, включаючи аксесуари та взуття.
В організації заходу взяли участь компанії KIMS і Seitz GmbH. … «Подробнее» “Семінар – практика «Особливості системи AquaTouch»”

Абсолютна чистота або прання і дезінфекція лікарняного белья

В даний час оброблення білизни медичних установ та спецодягу працівників лікарень, госпіталів, поліклінік стає все більш актуальною у всіх країнах, в тому числі і в Україні.

Брудна білизна – потенційний переносник вірусів, і, як наслідок, причина поширення інфекцій. У лікарнях і будинках престарілих все частіше відбуваються мікробні зараження, так звані «внутрішньолікарняні інфекції», які пацієнти можуть отримати в установах охорони здоров’я. … «Подробнее» “Абсолютна чистота або прання і дезінфекція лікарняного белья”

Чищення виробів із шкіри – інновації створюють переваги

Чищення виробів зі шкіри – інновації створюють переваги

Вироби зі шкіри практичні та довговічні. Тому до них заведено ставитися як до «вічних» і не вимагає особливого догляду. Навіть самі ощадливі власники можуть роками відмовляти своїм коханим шкіряним дублянкам, курток, піджаків, спідниць та штанів в чищенні. … «Подробнее» “Чищення виробів із шкіри – інновації створюють переваги”

Сеть экочисток КIMS презентовала революционную систему чистки Aquatouch в Одессе

AquaTouch – это экологически безопасная технология, которая является альтернативой традиционной химической чистке. Она подходит для текстильных изделий из шерсти, шелка, кашемира, изделий из тонких эксклюзивных тканей.

AquaTouch позволяет использовать для чистки только воду и биоразлагаемые бесфосфатные моющие средства, обладающие гипоаллергенными свойствами. … «Подробнее» “Сеть экочисток КIMS презентовала революционную систему чистки Aquatouch в Одессе”

Прорив у аквачищенні: ексклюзивний семінар від підприємств SEITZ GMBH і GIRBAU

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в ексклюзивному семінарі по інноваційній системі AquaTouch, який пройде на базі всеукраїнської мережі хімчисток KIMS в м Одеса 14 березня 2019 року. Семінар проводять технолог компанії SEITZ GmbH Юлія Чапаєва і технолог компанії GIRBAU Мігель Торес. … «Подробнее» “Прорив у аквачищенні: ексклюзивний семінар від підприємств SEITZ GMBH і GIRBAU”

Історія компанії 120 років SETZ!

В кінці 19-го століття на одному з баварських фарбувальних заводів в Ельберфельді працював Генріх Зайтц. Він спеціалізувався на обробці тканин за допомогою недавно винайдених анілінових барвників. Вже до 27 років Генріх мав великі професійними знаннями і тонко відчував ринок. Під час роботи на фабриці він зрозумів, що обробка текстилю стає все більш процвітаючим бізнесом, і незабаром пішов із заводу.

 … «Подробнее» “Історія компанії 120 років SETZ!”

Чистота под контролем

18 грудня 2018

Ми продовжуємо публікацію статей з циклу «Чистота під контролем», де аналізуємо проблемні речі і даємо рекомендації по їх обробці. У цьому номері ми розглянемо приклади роботи з виробами відомих брендів. Ці вироби з причини своєї високої вартості і ексклюзивності виконання вимагають підвищеної уваги з боку технолога в процесі обробки і часом доставляють чимало клопоту.

 … «Подробнее» “Чистота под контролем”

Перший в історії Одеси і України масовий плоггінг!

Цієї суботи ми проводимо перший в історії Одеси та України масовий плоггінг!
Його придумали шведи, а тепер підтримали одесити. KIMS продовжує робити чистими не тільки ваші речі, а й навколишнє середовище.

У суботу, 19 травня на одеських схилах ми займемося плоггінгом, під час якого всі учасники забігу будуть також збирати сміття. … «Подробнее» “Перший в історії Одеси і України масовий плоггінг!”

Плоггінг: біжи і збирай!

Біжи, плоггер, біжи

Плоггінг – гібрид здорового способу життя та дбайливого ставлення до природи. Це явище зародилося кілька років тому у Швеції, назва походить від дієслова «підібрати», по-шведськи «Плок апп», і англійського іменника «джоггінг», тобто біг підтюпцем. Вважається, що термін цей придумав шведський еколог Ерік Альстрем. … «Подробнее» “Плоггінг: біжи і збирай!”