Про компанію

ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Історія нашого успіху

Група компаній KIMS на українському ринку обладнання для пралень і хімчисток працює з 1996 року.

KIMS є офіційним представником в Україні таких європейських марок професійного прального обладнання та хімії, як: Girbau (Іспанія), SEITZ (Німеччина), BÜFA (Німеччина). Устаткування і хімія цих виробників сертифіковане відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 (міжнародний стандарт якості) і EU Ecolabel (екологічна сертифікація).

Асортимент пропонованої продукції, гнучка цінова політика, дозволяє компанії KIMS забезпечити клієнтів усім необхідним обладнанням відповідно до індивідуальних потреб. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці.

Компанія KIMS пропонує також весь комплекс підготовчих і супровідних заходів:

— консультації з питань організації та експлуатації пральні та хімчистки

— складання проєкт і підбір оптимального устаткування

— обладнання та необхідних аксесуарів

— розробка технологічного плану робочого проєкт

— планування необхідних комунікацій, згідно з виробничими нормами

— виконання повного комплексу проєктних робіт

— монтажні та пусконалагоджувальні роботи

— навчання персоналу

— гарантійне і післягарантійне обслуговування.

У KIMS працюють фахівці з 20-річним досвідом у сфері організації та розвитку професійних пралень і хімчисток.Що дозволило створити кваліфіковану сервісну службу для технічного обслуговування і налагодження обладнання по всій території України.

Представництва і виробництво компанії KIMS діють в Києві та Одесі. Також за системою франчайзингу мережа хімчисток KIMS відкрили свої виробництва наші партнери в містах Дніпро, Сміла, Ірпінь, Золотоноша, Черкаси, Луцьк, Ковель, Рівне, Миколаїв, Бровари, Кривий Ріг, Вараш, Нововолинськ, Володимир-Волинський.

Компанія KIMS здійснює постачання і гарантійне обслуговування професійного обладнання та комплектуючих для підприємств соціального і промислового призначення, в тому числі: готелі міжнародних мереж рівня 5 *, готелі, пансіонати, фітнес-клуби, медичні установи, підприємства харчової та сільськогосподарської промисловості.

Звертайтеся ми завжди раді надати необхідні консультації в підборі необхідного обладнання, підготувати необхідну інформацію для індивідуального проєкту пральні.

Пріоритети KIMS - індивідуальний підхід до кожного клієнта

KIMS - чистий бізнес, чисті перспективи, у всіх напрямках нашої діяльності