Аквачистка

Обладнання та комплекс хімічних компонентів для " Аквачистки"

AquaTouch — це екологічно безпечна технологія, яка є альтернативою традиційній хімічній чистці. Вона підходить для текстильних виробів з вовни, шовку, кашеміру, виробів з тонких ексклюзивних тканин.

AquaTouch дозволяє використовувати для чищення тільки воду і біорозкладані безфосфатні миючі засоби, що володіють гіпоалергенними властивостями.

Технологія представлена тільки в мережі экочисток КІМЅ, у якої на цей час – найбільший в Україні вибір екологічних систем чищення одягу.
Поява AquaTouch дозволяє мережі KIMS розширити лінійку екологічних способів чищення одягу: тепер у водному середовищі можна очистити речі, яким рекомендована тільки суха хімічна чистка із застосуванням спеціальних розчинників.

Використання води не змінює форму одягу, вона не розтягується, не сідає, не порушується структура делікатних волокон вовни, шовку, кашеміру і тому з допомогою AquaTouch можна ефективно очищати речі, на етикетці яких зазначено тільки «суха чистка». Після чищення ви отримуєте чисті, м’які, безпечні для здоров’я речі. Одяг після обробки виглядає немов нова!

Ще одна екологічна особливість AquaTouch, яка кидає виклик домашньому пранню: споживання води при такому методі экочистки у два рази менше, ніж витрачає домашня пральна машина.

Дана технологія працює на обладнанні фірми GIRBAU зі спеціально розробленим для AquaTouch програмним забезпеченням. І з хімією відомої німецької фірми Seitz яка і розробила дану технологію.

Система аквачистки – це ідеальна можливість відмовитися від використання перхлоретилену і не втратити в якості обробці делікатних виробів. Ваші існуючі та потенційні клієнти з радістю зустрінуть ваше прагнення знайти більш екологічне вирішення їх завдань і оцінять нові, більш сучасні стандарти вашої роботи.

Потрiбна допомога?

Зв’яжіться з нами і ми відповімо на будь-яке питання

+38 (048) 777 06 06
info@kims.ua

Контакти