Семінар – практика «Особливості системи AquaTouch»

26 – 27 лютого в Одесі пройшов семінар по системі аквачистки AquaTouch®, яка включила обробку в воді виробів, як з текстилю, так і зі шкіри та замші, включаючи аксесуари та взуття.
В організації заходу взяли участь компанії KIMS і Seitz GmbH. Компанія KIMS є офіційним дистриб’ютором Seitz GmbH в Україні з 2014.
AquaTouch® – система вологого чищення текстилю, розроблена спільно Seitz GmbH, німецьким виробником хімічних препаратів для догляду за текстильними виробами та Girbau S.A., виробником обладнання з Іспанії. З AquaTouch® обробляються вироби з натуральних волокон (вовна, кашемір, мохер, шовк, віскоза і т.д.) з маркуванням «тільки суха чистка». При цьому вироби не деформуються, не відбувається усадки або звалювання. Спеціально підібрані хімічні препарати ефективно і за короткий час в умовах циклу аквачистки видаляють більшість забруднень.
У семінарі з AquaTouch® взяли участь понад 50 гостей з різних міст України, Молдови та Білорусі: Київ, Львів, Черкаси, Харків, Кривий Ріг, Херсон, Кишинів, Мінськ і т.д.
Компанія KIMS застосують AquaTouch® вже рік, і за цей час встигла не тільки встановити нову систему очищення на своїх підприємствах, а й у хімчистках своїх клієнтів. В цей час на Україні 8 хімчисток, успішно застосовують AquaTouch® у своїй роботі. За рік технологи накопичили практичні питання по системі та, крім того, багато питань було й у технологів, які ще не впровадили AquaTouch®, але планують це зробити.
Відповісти на всі питання, що цікавлять, а також продемонструвати ефективність аквачистки AquaTouch® виробів і з замші та шкіри приїхав розробник системи Андреас Тіль, компанія Seitz GmbH. Традиційно семінар був поділений на теоретичну і практичну частини. Для вологої обробки були спеціально підібрані вироби з маркуванням «тільки суха чистка»: кашемірові та вовняні пальто з шовковою і віскозною підкладкою, чоловічі вовняні костюми, вовняні пуловери і кардигани, шовкові блузи. Крім того, технологи компанії KIMS зібрали текстильні комбіновані аксесуари, одяг зі шкіри та замші та взуття.
AquaTouch® містить в собі 20 програм обробки текстилю в воді та 9 програм сушіння, але для аквачистки шкіри та замші були створені 2 додаткові програми та 1 програма сушіння. Через підвищеного інтересу саме до Аквачистка виробів зі шкіри та замші більшу частину семінару зайняла робота саме з таким асортиментом.
AquaTouch® на 100% довела свою ефективність. Видаливши все забруднення і неприємні запахи, вироби придбали приємний аромат і м’якість, все те, чого складно домогтися в традиційній «сухий» чищенні. Всі гості могли переконатися, що вироби з маркуванням «тільки суха чистка» з натуральних волокон можна не тільки ефективно, але й безпечно чистити в воді.
Ми дякуємо нашому українського партнера компанію KIMS і особисто пана Когана за організацію семінару з AquaTouch® на такому високому рівні.